מחיר מדרסים לדורבן בעקב

דורבן בעקב או בשמו המקצועי דלקת כרונית של רצועה גידית המכונה החיתולית הכפית (plantar fascia, insertional plantar fasciitis) בסמוך לתחל שלה לעצם הקלקנאוס ( עצם העקב = calcaneus bone) עשויה להופיע אצל  10% מהאוכלוסייה הבוגרת .

דורבן בעקב מופיע לרוב מסיבה לא ידועה באופן ספונטני, גורמים תורמים להופעת דורבן הם עליה במשקל, הגבלה בטווח הקרסול או עבודה בעמידה ממושכת.

הופעת דורבן מתאפיינת בכאבים בקדמת העקב המופיעים בהתחלה בשעות הבוקר, בצעדים הראשונים לאחר הירידה מהמיטה, כאבים אלו הולכים ונמוגים תוך כדי המשך צעידה על הרגל.

בדרך כלל דורבן חולף בפרק זמן של חודשים ועד שנה, קיימת הסכמה בקרב העוסקים בתחום כי טיפול בשלב מוקדם של הופעת הדורבן עשוי להיות יעיל ולקצר את משך ההחלמה.

מהם מדרסים לדורבן?

על מנת שנוכל לתת לכף הרגל את האופציה לרפא את הדלקת שממנה היא סובלת עלינו להתאים לכף הרגל מדרסים המתאימים לדורבן שאלו הם מדרסים רכים, בעלי בלימת זעזועים והמון רכות מתחת לעקב ולאזור הכואב בעלי תמיכות משמעותיות סביב העקב ולאורך הקשת מעט קדימה לדורבן.

למה קוראים לדלקת בעל קרעים קרעים מיקרוסקופיים ותהליכי הצטלקות של רקמת המתחברת לעצם הקלקנאוס שבעקב דורבן?

לעתים אך לא תמיד נוצרת בקדמת עצם העקב הסתיידות הדמה בצורתה לקוץ הדומה לקוץ של דורבן.

אחד הסימפטומים האופייניים לקוץ זה וללא כל התראה מוקדמת הוא הופעה של כאב חד בחלק הקדמי מרכזי של עצם העקב, כאב חד זה יופיע בדריכה הראשונה שלאחר מנוחה מרובה- לאחר הקימה משנת לילה

אחד הכלים היעילים ביותר והשמרני לטיפול בבעיית הדורבן הוא מדרסים המותאמים לטיפול ולפתרון הבעיה, ובתנאי שהמדרסים שהותאמו ונעשות נעשו נכונים ומתאימים לפתרון הבעיה !

מהם מדרסים לדורבן למעשה?

מדרסים קשיחים? חד משמעית לא!!!!

מדרסים לדורבן חייבים להיות בעלי רכות מושלמת ובעלי בלימת זעזועים טובה כלומר מדרסים רכים ככל שניתן מתחת לעקב ואיזור הכאב של הדורבן בעל תמיכות משמעותיות סביב העקב ולאורך הקשת מעט קדימה לדורבן כל זה על מנת שהעקב יועל רפא את עצמו מהדלקת.


מדוע כדאי להגיע למכון של נתי שטיין להתאמת מדרסים לדורבן ?

נתי שטיין מכון בוטיק למדרסים ולפיזיותרפיה מתקדמת, פיזיותרפיסט למעלה מ 20 שנה מתמחה בתחום האורתופדיה, אחד ממכוני המדרסים היחידים העושים מדרסים בהתאמה אישית נכונים ומדויקים לבעיית הדורבן, המדרסים נעשים על ידי ני בפועל וכן הבדיקות המקדימות . 

באופן עקרוני כל זוג מדרסים יקר כזול עשוי לסייע לפתרון בעיית הדורבן ובתנאי שהיא בעיה קלה, בדורבן ותיק שהפך לכרוני רק מדרסים לדורבן המותאמים באופן מדוייק לבעיה יוכלו לסייע בהקלה ובפתרון הבעיה.

חשוב לציין שגם במקרה של דורבן עקשן למדרסים נכונים לעיתים ישנה יכולת מוגבלת וייתכן שיהיה צורך לקבל טיפולים נוספים כמו פיזיותרפיה, דיקור וכד'.


מה הוא המחיר של מדרסים לדורבן ?

במכון נתי שטיין מכון בוטיק למדרסים ולפיזיותרפיה מתקדמת מחיר מדרסים לדורבן הוא 1200 ₪ ,

מה כלול במחיר מדרסים לדורבן?

פגישת ייעוץ שתואמה מראש + לקיחת מידה בחבישת גבס, פגישה בת שעה, בה אתם נשאלים שאלון , בדיקה מנואלית, לעיתים הליכה על הליכון ופלטת לחצים

דגש על צורת לקיחת המידה בחבישת גבס ולא הטבעת הרגל בתוך ספוג/קופסת קצף – בסיום התהליך אתם מקבלים את תבניות כף רגליכם

פגישות המשך לכיוונים והתאמות עד למיצוי הפוטנציאל של המדרסים

המדרסים נעשים בייצור עצמי על ידי ני ואינם נשלחים למפעלים השונים

קבלת המדרסים לאחר כשבוע בפגישה שמתואמת מראש והתאמות אחרונות

חשוב לזכור!

לא מדרסים קשיחים

מידה בחבישת גבס

לא כל מדרס יקר הוא זה שמתאים לפתרון בעיית הדורבן


כותב ועורך האתר: שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה לתואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ובוגר אוניברסיטת באר שבע לתואר השני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית,עוסק בתחום האורתופדיה כ 20 שנה, בוגר קורס להנעלה רפואית מטעם מכללת שיאים. עוסק באוסטאופתיה ובוגר קורס מאמני כושר גופני מטעם וינגייט. מיצרני המדרסים המובילים בארץ.

המרפאה נמצאת בחולון, רחוב יהושע רבינוביץ 58.

 טלפון: 0528306095 \ 035169361