מדרסים לדורבן בעקב

דורבן בעקב או בשמו המקצועי דלקת כרונית של רצועה גידית המכונה החיתולית הכפית (plantar fascia, insertional plantar fasciitis) בסמוך לתחל שלה לעצם הקלקנאוס ( עצם העקב = calcaneus bone) עשויה להופיע אצל  10% מהאוכלוסייה הבוגרת .

דורבן בעקב מופיע לרוב מסיבה לא ידועה באופן ספונטני, גורמים תורמים להופעת דורבן הם עליה במשקל, הגבלה בטווח הקרסול או עבודה בעמידה ממושכת.

הופעת דורבן מתאפיינת בכאבים בקדמת העקב המופיעים בהתחלה בשעות הבוקר, בצעדים הראשונים לאחר הירידה מהמיטה, כאבים אלו הולכים ונמוגים תוך כדי המשך צעידה על הרגל.

בדרך כלל דורבן חולף בפרק זמן של חודשים ועד שנה, קיימת הסכמה בקרב העוסקים בתחום כי טיפול בשלב מוקדם של הופעת הדורבן עשוי להיות יעיל ולקצר את משך ההחלמה.

מהם מדרסים לדורבן?

על מנת שנוכל לתת לכף הרגל את האופציה לרפא את הדלקת שממנה היא סובלת עלינו להתאים לכף הרגל מדרסים המתאימים לדורבן שאלו הם מדרסים רכים, בעלי בלימת זעזועים והמון רכות מתחת לעקב ולאזור הכואב בעלי תמיכות משמעותיות סביב העקב ולאורך הקשת מעט קדימה לדורבן.

חשוב לשים לב

מכוני מדרסים רבים ימליצו על מדרסים קשיחים אך אין זה נכון כלל לפתרון בעיית הדורבן


מדוע כדאי להגיע אלינו להתאמת מדרסים לדורבן

במכון של נתי שטיין – מכון בוטיק למדרסים ולפיזיותרפיה מתקדמת אנו אחד ממכוני המדרסים היחידים העושים את המדרסים בייצור עצמי ובהתאמה אישית, נכונים ומדויקים לבעיית הדורבן, הבדיקה נעשית על ידי נתי שטיין פיזיותרפיסט למעלה מ 20 שנה ובאמצעות הידע והביומכניקה של הגוף הוא יודע לעצב את המדרסים כך שיתאימו לפתרון

חשוב לדעת

בבעיה של דורבן עקשן גם למדרסים הכי טובים יש יכולת מוגבלת ויתכן שיהיה צורך בטיפולים נוספים כמו מפיזיותרפיה לדורבן , גלי הלם ועוד


מה הוא המחיר של מדרסים לדורבן ?

במכון של נתי שטיין – מכון בוטיק למדרסים ולפיזיותרפיה מתקדמת המחיר של מדרסים לדורבן הוא 1200 שקלים, המחיר למדרסים לדורבן שלנו כולל:

פגישת ייעוץ בה מתבצעת בדיקה מנואלית, לעיתים צילום בעת ריצה וניתוח ההליכה לאחריה, לקיחת מידה בחבישת גבס, מדרסים ייעודיים לדורבן בעלי איכות גבוה מאוד, קבלת מדרסים לאחר כשבוע.

כפי שכבר ציינתי נתי שטיין הוא בונה את המדרסים עבור כף רגליכם

(מכונים רבים אומרים שהם עושים בגבס אך הכוונה להטבעת כף הרגל בקופסת קצף לה הם יוצקים גבס במקרה הטוב במקרה הפחות טוב הם זורקים את הקופסה ומזמינים מוצר מדף- עוד על שיטות לקיחת מידה בקישור)

המשך בנושא מחיר המדרסים לדורבן

כותב ועורך האתר: שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה לתואר ראשון מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ובוגר אוניברסיטת באר שבע לתואר השני בתחום הפיזיותרפיה האורתופדית,עוסק בתחום האורתופדיה כ 20 שנה, בוגר קורס להנעלה רפואית מטעם מכללת שיאים. עוסק באוסטאופתיה ובוגר קורס מאמני כושר גופני מטעם וינגייט. מיצרני המדרסים המובילים בארץ.

המרפאה נמצאת בחולון, רחוב יהושע רבינוביץ 58.

 טלפון: 0528306095 \ 035169361