שטיין נתי פיזיותרפיסט ומומחה לנושא המדרסים

שטיין נתי מדרסים

שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ותואר שני מאוניברסיטת באר שבע (2016), בעל תואר מאסטר באוסטאופתיה סטרוקטוראלית מביה"ס לאוסטאופתיה של מדריד, בוגר קורס מאמנים מטעם ווינגייט ועוסק בתחום האורתופדיה והשיקום מעל 20 שנה.

נחשב לאחד מייצרני המדרסים המובילים בארץ, בעל הבנה יוצאת דופן בתחום רפואת כף הרגל, הביומכאניקה של הפציעה, ומתן פתרונות יצירתיים בעזרת מדרסים לבעיות כף רגל מורכבות שבעבר היו נחשבות לבעיות בלתי פתירות. לאתר מכון שפא אורתופדיה בקישור.

מדרסים מחיר: כמה עשויים לעלות מדרסים טובים עבור הבעיה ממנה אני סובל ?
מחירי מדרסים נעים היום בשוק החל מ200 שקלים ועד 2500 שקלים, לאחרונה אפילו שמעתי על מחיר אסטרונומי של 4500 שקלים( לקריאת חומר בנושא כיצד לרכוש מדרסים בקישור).
ההמלצה שלנו היא להתעלם ממדרסים במחירים של 200-500 שקלים, מחיר זה אינו יכול לשקף מחיר הוגן למדרסים ובמרבית המקרים מטרתו של מחיר זה היא להכניס קונים פוטנציאלים לחנות ואז להציע להם מדרסים בעלות של אלפי שקלים, במידה ותתעקשו על מדרסים זולים תקבלו מדרסים ברמה נמוכה שלרוב יתבססו על מדרסים מוכנים \ מוצרי מדף.
מדרסים באיכות טובה עשויים לעלות בין 800 ועד 2000 שקלים מאידך מחיר יקר של מדרסים רחוק מלהיות ערובה למדרסים טובים, יצרני מדרסים רבים מבינים כי הקהל בטוח שמדרסים יקרים הם גם מדרסים טובים ולכן קיימת נטייה לרכוש מדרסים יקרים שבמקרים רבים יהיו מדרסים באיכות בינונית ואף נמוכה למרות מחירם היקר.

ממה מורכב מחיר המדרסים?

מחיר המדרסים נקבע על פי מספר פרמטרים חלקם קשורים לאיכות המדרסים, חלקם קשורים לעלות היצור אך אינם משפיעים על איכות המדרסים וחלקם שרירותיים לחלוטין.

1- פרמטרים בקביעת מחיר מדרסים שמשפיעים על איכות המוצר!!

איש מקצוע מלומד, בעל ניסיון, שהשקיע שנים בלימוד אקדמי ראוי וירצה סחר גבוה יותר.

זמן יצור המדרסים, במרבית המכונים הבדיקה למדרסים נערכת באופן מהיר ושטחי ותהליך יצור המדרסים מזורז כך שהזמן המושקע במדרסים יהיה כשעה עד שעה וחצי, במכוני איכות הבדיקה תערוך 45 דקות והזמן הכולל המושקע במדרסים יהיה 3 שעות.

מחיר חומרים למדרסים עשוי גם להשפיע על מחיר המדרסים על אף שהבדלי המחיר בין חומרים איכותיים לחומרים פשוטים הוא בין 50 ועד 150 שקלים בלבד.

2- פרמטרים בקביעת מחיר מדרסים שאינם משפיעים על איכות המוצר.

כמות הכסף המושקעת ביחצנות עשויה להיות ההוצאה הגבוה ביותר במחיר המדרסים.

צורת תמחור של החנות, בחנויות מסוימות יתמחרו מדרסים במחיר  של 600, 800, 1200, 2000 שקלים ובחנות אחרת יתמחרו את אותם מדרסים ב 300, 800, 1400,3000 שקלים.

מיקום החנות עשוי להיות משמעותי בעלויות התפעול של המקום וכן מחירי המדרסים עשויים להיות גבוהים בהרבה.

מה הוא מחיר המדרסים בקופות החולים השונות.

מדרסים כללית, לקוחות קופ"ח כללית המבוטחים בביטוח המשלים כללית מושלם זכאים להחזר של 400 שקלים בעבור קניית מדרסים אחת לשנתיים. לקריאת חומר נוסף בנושא מחיר מדרסים כללית בקישור

 מדרסים מכבי: חברי המושלם של מכבי זכאים למדרסים בעלות של 100 שקלים אחת לשנה, להערכתנו מדרסים אלו אינם מדרסים איכותיים ובמקרים של בעיה משמעותית בכף הרגל יש להימנע מקניית מדרסים מכבי ולפנות לקניית מדרסים באופן פרטי. לקריאת חומר נוסף בנושא מחיר מדרסים מכבי בקישור.

מדרסים מאוחדת: חברי מאוחדת בעלי הבטוח עדיף זכאים להחזר של 500 שקלים אחת לשנה בעבור קניית מדרסים.

Contact details.

חולון

יהושע רבינוביץ 58

מרכז מסחרי דר-גת

Tel : 03-5169361

Fax : +1 212 345 3456

Location.

Contact us.