שטיין נתי פיזיותרפיסט ומומחה לנושא המדרסים

שטיין נתי מדרסים

שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ותואר שני מאוניברסיטת באר שבע (2016), בעל תואר מאסטר באוסטאופתיה סטרוקטוראלית מביה"ס לאוסטאופתיה של מדריד, בוגר קורס מאמנים מטעם ווינגייט ועוסק בתחום האורתופדיה והשיקום מעל 20 שנה.

נחשב לאחד מייצרני המדרסים המובילים בארץ, בעל הבנה יוצאת דופן בתחום רפואת כף הרגל, הביומכאניקה של הפציעה, ומתן פתרונות יצירתיים בעזרת מדרסים לבעיות כף רגל מורכבות שבעבר היו נחשבות לבעיות בלתי פתירות. קישור לאתר החנות שפא אורתופדיה.

מדרסים מומלצים, למה צריך לרכוש מדרסים מומלצים ולא לרדת למכון המדרסים הקרוב ולרכוש מדרסים ? התשובה לשאלה הזו היא בהחלט תשובה מורכבת ותלויה במצב, במידה והבעיה בכף הרגל אינה בעיה קרדינלית  ניתן בהחלט לגשת למכון המדרסים הקרוב ולנסות לבצע התאמת מדרסים אך במידה ומדרסים אלו לא יועילו או יפתרו את הבעיה והכאבים בכף הרגל ימשכו להעיק כדאי יהיה להתחיל ולחפש מכון מדרסים מומלץ. אז תגלה שלחפש מכון למדרסים מומלצים היא משימה לא קלה בכלל, בארץ ישנם מספר לא גדול של מכוני מדרסים מקצועיים אך הללו נחבאים תחת עומס רב של פרסומים ושלל מודעות הממלאות את רחבי החלל האינטרנטי. ניסינו לפתח אלגוריתם או שורה של כללים אשר תאפשר לכם לזהות מי הוא יצרן מדרסים מקצועי ומומלץ.

כללים לבחירת יצרן מדרסים מומלץ ואיכותי:

בנינו עבורכם מספר כללים שבמידה ותעקבו אחריהם הסיכוי שלכם להגיע ליצרן מדרסים מומלץ ומקצועי גבוהים יותר, בחרו יצרן מדרסים שעומד בכמה שיותר סעיפים מהסעיפים הבאים:

1. יצרן מדרסים שדורש כי יקבעו אליו תור לפגישה, כך תדעו שהיצרן המדרסים מפנה עבורכם זמן ומקום, יערוך בדיקה של לפחות 20 עד 30 דקות ויוכל להבין מה היא הבעיה עליה אתם מתלוננים וכיצד ניתן לפתור אותה.

2. יצרן מדרסים הלוקח מידה בחבישת גבס ללא נשיאת משקל, לקיחת מידה בחבישת גבס נחשבת לצורה מדויקת יותר ללקיחת מידה למדרסים אורתופדים אך הרבה מעבר לכך מרבית היצרנים הרואים עמם כיצרנים רציניים לוקחים מידה בחבישת גבס.

3. מכון מדרסים המבצע את יצור המדרסים אצלו במכון המדרסים ולא מוציא אותם לייצור חיצוני.

מדוע המדרסים שלנו מומלצים כל כך ? מכון שפא הוא אחד ממכוני המדרסים הרציניים והמקצועיים בארץ, אנו מייצרים מדרסים בהתאמה אישית מסוגים רבים למרחב גדול של בעיות שונות בכף הרגל, המדרסים שלנו מבוצעים רק לאחר בדיקה מדוקדקת של כף הרגל, ומותאמים באופן אישי לכל בעיה ובעיה, כמות הממליצים על המדרסים שלנו גדולה תוכלו להתרשם מדף הפייס בוק שלנו או מהדף העסקי.

הייחוד שלנו היא שאת המידה לוקח שטיין נתי פיזיותרפיסט בעל תואר שני הרואה במקצוע מקצוע טיפולי, ורואה את צרכיו של המטופל לפני הצרכים העסקיים של מכון המדרסים.

במידה ונואשתם מהאפשרות שמדרסים יצליחו לפתור את הבעיה ממנה אתם סובלים הנכם מוזמנים לסור אלינו לביצוע הערכה ולקבל את דעתנו על האפשרות לפתור עבורכם את הבעיה בכף הרגל.

Contact details.

חולון

יהושע רבינוביץ 58

מרכז מסחרי דר-גת

Tel : 03-5169361

Fax : +1 212 345 3456

Location.

Contact us.