שטיין נתי פיזיותרפיסט ומומחה לנושא המדרסים

שטיין נתי מדרסים

שטיין נתי בוגר החוג לפיזיותרפיה מטעם אוניברסיטת תל אביב (1996) ותואר שני מאוניברסיטת באר שבע (2016), בעל תואר מאסטר באוסטאופתיה סטרוקטוראלית מביה"ס לאוסטאופתיה של מדריד, בוגר קורס מאמנים מטעם ווינגייט ועוסק בתחום האורתופדיה והשיקום מעל 20 שנה.

נחשב לאחד מייצרני המדרסים המובילים בארץ, בעל הבנה יוצאת דופן בתחום רפואת כף הרגל, הביומכאניקה של הפציעה, ומתן פתרונות יצירתיים בעזרת מדרסים לבעיות כף רגל מורכבות שבעבר היו נחשבות לבעיות בלתי פתירות. לאתר מכון שפא אורתופדיה בקישור.

כאבים בכרית כף הרגל מהווים את אחת הסיבות השכיחות ביותר לכאבים בכף הרגל הקדמית, התלונה הנפוצה העיקרית  לכאבים בכרית כף הרגל היא מעין תחושת חוסר נוחות כמו עצם קשיח הנמצא בתוך הנעל, כאב או תחושת שריפה תחת הכריות בכף הרגל הקדמית לרוב תחת הכרית בשורה הראשונה או השנייה אך לעתים תחת הכרית בשורה השלישית.


כאבים בכרית כף הרגל יכולים להופיע מסיבות רבות חלקן סיבות מערכתיות כדוגמת נוירופתיה פריפרית או סכרת אך גם בשל בעיה אורתופדית מקומית כמו פלטפוס או קשת גבוה או מגבלה בטווחי הקרסול, ישנם גם סיבות התנהגותיות להופעת כאבים בכרית כף הרגל כמו שימו בנעלי עקב גבוה המגבירה את העומסים ויוצרת כאבים בכף הרגל הקדמית.
כאבים בכרית כף הרגל לעתים רבות מלווה ביבלת מתחת לכרית הכאובה דבר העשוי להגביר את הכאבים בכף הרגל הקדמית.

מדרסים לכאבים בכרית כף הרגל ברוב המקרים יהיו מדרסים רכים המפזרים את העומסים מתחת לכריות כף הרגל הקדמית.

מדרסים לכאבים בכרית כף הרגל יכילו מספר אלמנטים חשובים metatarsal ped או\ו metatarsal bar  שתפקידם העיקרי הוא להפחית את העומס מהכאבים בכרית כף הרגל, המדרסים יכילו תמיכה מספקת בקשת האורכית של כף הרגל תוך מתן דגש לתמיכה בחלק הקדמי של הקשת בכדי להוריד עומסים מהכאבים בכף הרגל הקדמית.

קריאת חומר נוסף בנושא מדרסים לכאבים בכרית כף הרגל

קריאת חומר נוסף בנושא באתר הישן 

metatarsal ped מתחת לעצמות המסרק  המובנית בתוך המדרסים זהו אמצעי נפוץ ביותר ויעיל ביותר המוריד את  מראשי עצמות המסרק המרכזיות 

שימוש נכון ב metatarsal ped  בגודל ובמיקום הנכון יפתרו את מרבית הכאבים בכרית כף הרגל אצל מרבית המטופלים.הטיפול בכאבים בכרית כף הרגל בשלב החריף  יחל בשימוש בקרח והורדת כאבים, לקירור ושימוש בנוגדי דלקת ללא סטרואידים , 

לטיפול בכאבים כרוניים בכרית כף הרגל  להורדת מרכיבי הדלקת והורדת כאבים, קיימת חשיבות מרובה בעיקר להתאמת מדרסים ונעליים נכונות. 

חשוב לעשות  טיפולי פיזיותרפיה הכוללים:

דיקור יבש, מתיחות , עיסוי רקמות עמוק,   ומכשירים אלקטרותרפיים כמו  גלי הלם אולטראסאונד ועוד...

Contact details.

חולון

יהושע רבינוביץ 58

מרכז מסחרי דר-גת

Tel : 03-5169361

Fax : +1 212 345 3456

Location.

Contact us.